pegaz go podstawowe CMYKMarka PegazGO stworzona została z myślą o firmach i korporacjach, których pracownicy często podróżują w celach służbowych, ale nie tylko. PegazGO to również obsługa klientów indywidualnych, organizacja spotkań biznesowych, konferencji, aranżacja czasu wolnego, jak również odnowa ciała i duszy poprzez szkolenia w zakresie kreowania nowego wizerunku.

W naszej ofercie znajdują się również usługi związane z organizacją spotkań firmowych, pikników rodzinnych, eventów oraz wyjazdów integracyjnych. Naszą misją jest pozytywne zaskakiwanie Klientów, a działania nam zlecone zawsze realizowane są z pasją i entuzjazmem.

ZESPÓŁ to nasza największa wartość. Bazujemy na wieloletnim i bogatym doświadczeniu kompetentnych pracowników. Są wśród nas organizatorzy międzynarodowych konferencji i hotelarze, dla których organizacja każdego rodzaju przedsięwzięć nie ma żadnych tajemnic. Znając specyfikę branży, wiemy z kim i jak rozmawiać, aby osiągnąć to, co zaplanowaliśmy.

PROFESJONALIZM i maksymalna efektywność działania pozwala nam uzyskać najlepszy z możliwych efekt przy założonym poziomie kosztów.

REZERWACJA HOTELI I OBSŁUGA PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH

Dzięki sprawnej obsłudze naszych pracowników wszystkie podróże związane z delegacjami służbowymi, są dokładnie sprawdzane i potwierdzane. Pracownicy działu rezerwacji indywidualnych, są do dyspozycji klientów korporacyjnych przed, w trakcie i po zakończeniu podróży służbowej.

ORGANIZACJA KONFERENCJI

Nasze wsparcie polega na kompleksowym lub cząstkowym doradztwie i organizacji poszczególnych etapów konferencji:

  • Opracowanie biznes planu
  • Wynajem sal konferencyjnych (rezerwacja), wynajem sal dodatkowych, rezerwacja noclegów dla prelegentów i uczestników
  • Organizacja recepcji, hostessy
  • Wizualizacja konferencji, projekty, druk materiałów konferencyjnych
  • Obsługa techniczna, tłumacze, moderatorzy konferencji, relacje prasowe
  • Catering, organizacja uroczystych gali
  • Transport
EVENTY I INTEGRACJA

Współpraca z najlepszymi na rynku agencjami artystycznymi umożliwia nam przedstawienie scenariusza, którego nie przeczytacie Państwo na żadnych stronach internetowych, a jeśli ktoś myśli, że uczestniczył w podobnym przedsięwzięciu, to będzie miło zaskoczony.