Pegaz Group jest prężnie rozwijającą się firmą szkoleniowo-doradczą działającą na rynku ogólnopolskim od 2003 r.
Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak i instytucji publicznych organizacji samorządowych, a także osób indywidualnie zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji.

Szkolenia

Ciągły rozwój umiejętności i kwalifikacji zarówno naszego zespołu jak i kadry szkoleniowej pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Do chwili obecnej zrealizowaliśmy 600 szkoleń w trakcie, których przeszkoliliśmy 10 000 osób. Spędziliśmy na sali szkoleniowej 1 500 dni. Współpracujemy z gronem 70 trenerów, którzy zajmowali się naszymi Klientami przez ponad 11 000 godzin szkoleniowych. O naszym sukcesie świadczy 0% reklamacji, 100% satysfakcji z wykorzystanej wiedzy i wdrożonych rozwiązań. Dopełnieniem działań merytorycznych jest profesjonalna organizacja i logistyka projektów szkoleniowych.

Fundusze UE

Nasze usługi polegają przede wszystkim na wsparciu w pozyskiwaniu unijnych funduszy na projekty inwestycyjne, szkoleniowe oraz inne przedsięwzięcia przyczyniające się do rozwoju danej organizacji. Eksperci Pegaz Group zajmują się kompleksowym opracowywaniem koncepcji projektu, w tym: doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego programu, źródła finansowania, przygotowaniem wniosków o dotacje, biznes planów i innych dokumentów niezbędnych do pozyskania finansowania. Prowadzimy w sposób kompleksowy usługi związane z procesami zarządzania projektem (aktualizacja dokumentacji aplikacyjnej, weryfikacja poprawności dokumentów księgowych, opracowanie wniosków o płatność, bieżące konsultacje z Instytucją Zarządzającą i końcowe rozliczenie projektu).

Wyróżnienia

Członkostwo

Mariusz Wiński

User_Avatar-512
Członek Zarządu
Tel: (58) 555 19 27

Hanna Postoła

User_Female-512
Kierownik ds. Szkoleń
Tel: 603 951 936

Magda Zachariasiewicz

User_Female-512
Business Development Manager
Tel: 536 769 395

Przemysław Ludziejewski

User_Avatar-512
Kierownik Działu Projektów Europejskich
Tel: 665 34 00 21

Cezary Świderski

User_Avatar-5121-329x329
Obsługa Sali Szkoleniowej
Tel: 506 175 237
Misja

Naszą MISJĄ jest pozytywne zaskakiwanie Klientów, a działania nam zlecone zawsze realizujemy z pasją i entuzjazmem. Profesjonalizm i rzetelność w działaniu, kreatywne podejście do indywidualnych potrzeb, wyspecjalizowana kadra pozwalają nam stworzyć produkt idealnie dopasowany do oczekiwań Klientów.

Wizja

Pegaz Group jako profesjonalna i rzetelna firma szkoleniowo – doradcza, zapewniająca najwyższej jakości kompleksowe usługi, ukierunkowana na osiągnięcie celów i realizację potrzeb Klientów.